Moje książki

Gdy jesteś już w tym okienku, to myślę, że zaprowadziła Cię ciekawość o czym są książki, które napisałem. Oczywiście, głównymi tematami są: gra aktorska, reżyseria i mowa. Tak więc moim doświadczeniem zawodowym dzieliłem się w książkach: Sekrety techniki aktorskiejJak uczyć ?, Być aktorem…, Jak reżyserować?… i jak udoskonalić mowę w podręczniku Praca głosem. Gdy klikniesz w link myślę, że będziesz zadowolony, gdy dowiesz się dokładnie o ich zawartości.
Prezentację zacznę od książki najnowszej, przeznaczonej dla wszystkich czytelników, nie tylko tych interesujących się grą aktorską , czy reżyserią.
A jest to książka pt: Niezwykłe życie zwyczajnego aktora.

Wszystkie książki zostały wydane przez Wydawnictwo Oświatowe FOSZE.

Gdyby Cię nie zainteresowała żadna książka z wyżej wymienionych, to na pewno czas poświęcony na moją ostatnio wydaną książkę Niezwyczajne życie zwyczajnego aktora nie będzie czasem straconym, by zapoznać się z przygodami i losem zwyczajnego aktora.

Od Autora
“Wielcy i znani aktorzy może mają ciekawsze życie, ale zwyczajni, jak ja? Też chyba zwyczajne, choć dla mnie było ono zwyczajne tylko do pewnego momentu i nie byłoby o czym pisać, gdyby nie “napoleonka” zaoferowana w teatrze Szajny przystojnej Japonce. Bo właśnie od tej chwili zaczęło się moje niezwyczajne i wyjątkowe życie. I w Polsce, i w Japonii , i w Australii… jestem pewien, że żaden z polskich aktorów nie miał takiego życia… Książka nie jest dokładną autobiografią, ale jest zapisem różnych przemyśleń, faktów, spotkań ze znanymi światowymi twórcami filmu i teatru. Znajdziesz więc tu notatki z różnych doświadczeń i wydarzeń w Polsce, USA, Francji, Włoszech, Szwecji, Japonii i Australii, a także zapiski moich upadków i sukcesów, oraz zmagań z rzeczywistością.
Też tą emigrancką…
Zwiastuny wideo: